Kurumsal

İstanbul Hurdacı Firması - Denge Metal Geri Dönüşüm

İstanbul Hurdacı Firması

Denge Metal Geri Dönüşüm – İstanbul Hurdacı Firması olarak 25 yıldır hurdacılık sektörü içerisindeyiz. İstanbul’da kurulan hurdacı firmamız Anadolu yakası ve Avrupa Yakasında bulunan şubeleri ile İstanbul’un lider firmalarından biri haline gelmiştir. Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında her nevi hurda alım satımı, her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü bozumu, çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümü, ikinci el konteyner alım satımı, ikinci el sandviç panel alım satımı, hurda karşılığı olarak yıkım söküm işleri, moloz nakliye işlemleri yer almaktadır.

İstanbul Hurdacı Firması
İstanbul Hurdacı Firması

Türkiye Genelinde Yürüttüğümüz Bazı Çalışmalar

Hurda Alım Hizmeti

İstanbul hurdacı firması olarak en temel hizmetlerimizden bir tanesi hurda alım hizmetidir. Özellikle metal hurda çeşitleri başta olmak üzere her türlü hurda alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız hurda çeşitlerinden bazıları bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurda, hurda kablo, kurşun hurdası, çinko hurdası, nikel hurdası, paslanmaz hurda, krom hurdası, pirinç hurdası, kağıt hurdalar ve plastik hurda çeşitleridir. Hurda alımını en güncel fiyatı ile yapıyoruz. İstanbul hurda borsasını sürekli takip eden firmamız hurda alımında en yüksek fiyat teklifi sunmaktadır.

Bina Yıkım İşleri

İstanbul’da kullanım ömrünü tüketmiş birçok bina, iş yeri, depo, okul hastane gibi kurum binaları, toplu konut alanları, sitelerin yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm bölgelerinde bir çok referanslarımız bulunmaktadır. Bina yıkım işlerini hurda karşılığı da yapıyoruz. Hurda karşılığında ücretsiz bina yıkım hizmeti almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Fabrika, Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Türkiye genelinde çelik yapıların söküm işlerini yapıyoruz. Fabrikalarda çelik çatı sökümü, makine sökümleri gerçekleştiriyoruz. Çelik çatı sökümleri tecrübe isteyen bir iştir. İstanbul hurdacı firması olarak yıllardır güvenli ve disiplinli bir şekilde çelik çatı söküm işlerini yapıyoruz. Gerekli her türlü donanım ve tecrübeli çalışanlarımız ile söküm işlerini zamanında teslim ediyoruz. Dilerseniz fabrika bozumu, çelik çatı söküm işlerini hurda karşılığında yapıyoruz. Kısa sürede güvenli bir şekilde söküm işlerini gerçekleştirmek için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.